Magazyn MLS: Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Magazyn MLS: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Za nami już siódma kolejka nowego sezonu MLS. Na czele Konferencji Zachodniej został zachowany status quo i pozostali tam piłkarze Los Angeles FC. Na wschodzie na pierwsze miejsce wskoczyli piłkarze DC United, którzy skorzystali z potknięcia Columbus Crew. Podsumowanie wydarzeń weekendu w MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra o 19:30.

Los Angeles FC podejmowali tym razem przed własną publicznością nowicjuszy z Cincinnati, którzy są jedną z rewelacji początku sezonu. Tym razem niespodzianki jednak nie było i niepokonani piłkarze z Kalifornii wygrali 2:0. Drugiego gola strzelił Carlos Vela, który z ośmioma trafieniami jest liderem klasyfikacji strzelców MLS. W niedzielę pokonał Spencera Richeya, który prędko nie odda miejsca w bramce Cincinnati Przemysławowi Tytoniowi. Polak wrócił wreszcie do meczowej kadry, ale starcie z Los Angeles FC przesiedział na ławce.

 

Obok kalifornijczyków jedynymi niepokonanymi ekipami w lidze są Seattle Sounders i Houston Dynamo. Obydwie mają jednak mniej rozegranych meczów niż team Boba Bradleya. Pierwszą porażkę w miniony weekend poniosła za to drużyna Toronto FC, która po ciekawym meczu przegrała właśnie z Seattle. Wciąż bez wygranej w MLS są cztery zespoły: Vancouver Whitecaps, Colorado Rapids, Portland Timbers i New York City.

 

Transmisja magazynu MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra o 19:30.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze