Liga Mistrzów: Huśtawka nastrojów w Manchesterze! Gol Sterlinga nieuznany (WIDEO)

Kibice w Manchesterze w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zobaczyli najlepszy mecz 2019 roku. W doliczonym czasie gry drugiej połowy Raheem Sterlinga strzelił gola na 5:3 i fani City wpadli w szał radości. Po chwili ten stan zamienił się jednak w niedowierzanie, bo VAR bramkę Sterlinga anulował. Dzięki temu do półfinału Ligi Mistrzów awansował Tottenham, który w pierwszym meczu zwyciężył 1:0!

Rewanżowy mecz Manchesteru City z Tottenhamem w 1/4 finału LM nie był dla ludzi o słabych nerwach. Zaczęło się od czterech goli w ciągu pierwszych 11 minut i remisu 2:2. Po 59 minutach wirtualnie w półfinale byli piłkarze City, którzy prowadzili już 4:2. Ostatnie słowo należało jednak do gości z Londynu, którzy doprowadzili do wyniku 4:3 trafieniem Llorente.

Losy dwumeczu mogły być jednak inne, gdyby uznany został gol Sterlinga z doliczonego czasu gry. Przy trafieniu asystował Sergio Aguero, który w momencie przypadkowego podania do niego był jednak na spalonym. Dopiero analiza VAR pokazała, że Argentyńczyk był minimalnie wysunięty za ostatniego obrońcę. Kibice i piłkarze Manchesteru City trafili z nieba do piekła!

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.