Micelli nie jest już trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

Siatkówka
Micelli nie jest już trenerem Developresu SkyRes Rzeszów
fot. PAP

Po odpadnięciu siatkarek Developresu SkyRes Rzeszów z walki o złoty medal Ligi Siatkówki Kobiet zarząd klubu zdecydował się zakończyć współpracę z trenerem Lorenzo Micellim. Do końca trwania sezonu obowiązki szkoleniowca przejmie Bartłomiej Dąbrowski.

Rzeszowianki zakończyły sezon zasadniczy na drugim miejscu. Rozbudziło to apetyty nie tylko siatkarek i sztabu szkoleniowego, ale także kibiców i zarządu klubu. Starcia półfinałowe z ŁKS Commercecon Łódź brutalnie zweryfikowały marzenia ekipy z Podkarpacia. Po porażkach 2:3 i 0:3 Developres SkyRes będzie musiał zadowolić się grą o brąz z... mistrzem Polski Chemikiem Police.

 

Brak awansu do finału rozgrywek skłonił włodarzy klubu do przemyśleń. Doszli oni do wniosku, że to najwyższy czas na rozwiązanie kontraktu z dotychczasowym szkoleniowcem. Jego obowiązki do końca sezonu ma przejąć Bartłomiej Dąbrowski.

 

Micelli był trenerem Developresu SkyRes od stycznia 2017 roku. W poprzednim sezonie prowadzone przez Włocha rzeszowianki zajęły czwarte miejsce.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie