Totolotek Puchar Polski: Jagiellonia Białystok gospodarzem finału

Piłka nożna
Totolotek Puchar Polski: Jagiellonia Białystok gospodarzem finału
fot. Cyfra Sport

Na PGE Narodowym w Warszawie przeprowadzono losowanie, które wyłoniło gospodarza finału Totolotek Pucharu Polski. Będzie nim Jagiellonia Białystok. W roli gościa wystąpi Lechia Gdańsk. Decydujący mecz rozpocznie się 2 maja o godzinie 16.00. Będzie go można obejrzeć na sportowych kanałach Polsatu.

Dzięki losowaniu Jagiellonia zyskała przywilej pierwszeństwa w wyborze strojów. Ponadto drużyna z Podlasia będzie przebierać się w szatni reprezentacji Polski, jak również zajmie narodową ławkę rezerwowych.

 

Informację o wyborze gospodarza przekazała za pośrednictwem Twittera wiceprezes Agnieszka Syczewska.

 

 

Losowanie odbyło się podczas spotkania z przedstawicielami klubów na PGE Narodowym. Przesądni piłkarze i kibice z Białegostoku mogą nie być zadowoleni z jego wyniku. Mówi się bowiem o klątwie ciążącej na gospodarzu finałowego meczu Pucharu Polski. Drużyny, które zajmują szatnię reprezentacji Polski jeszcze nigdy nie zdobyły trofeum, a decydujące mecze rozgrywane są na PGE Narodowym od 2014 roku. Czy ekipa Ireneusza Mamrota przełamie klątwę? Odpowiedź poznamy 2 maja.

 

Transmisja finałowego meczu Totolotek Pucharu Polski Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk na sportowych kanałach Polsatu.

MŻ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze