LSK: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

We wtorek rozpocznie się seria decydujących spotkań w Lidze Siatkówki Kobiet. Po raz pierwszy od 54 lat w finale rozgrywek zmierzą się dwa zespoły z tego samego miasta. ŁKS Commercecon Łódź zagra w Sport Arenie z Grotem Budowlanymi Łódź. Relacja na żywo i wynik meczu na Polsatsport.pl.

Łódzki finał to coś, o czym kibice z tego miasta marzyli od wielu lat. Ostatnie dwa sezony obfitowały w nieudane próby obu ekip w starciach finałowych. W sezonie 2016/2017 Grot Budowlani musieli uznać wyższość Chemika Police. Rok później ich los podzielił ŁKS Commercecon.

 

W tym sezonie tytuł z pewnością trafi do jednej z łódzkich drużyn. Rywalizacja finałowa toczy się do trzech zwycięstw. We wtorek jedna z nich postawi pierwszy krok w kierunku osiągnięcia wymarzonego celu. Czy będzie to ŁKS Commercecon, czy może Grot Budowlani?

 

Gospodarzem pierwszego starcia będą siatkarki ŁKS Commercecon. Nie mogą jednak liczyć na atut własnego boiska. Wszystkie mecze finałowe zostaną bowiem rozegrane na tym samym obiekcie. Można więc spodziewać się fajerwerków nie tylko na boisku, ale również na trybunach, gdzie zasiądzie komplet widzów.

 

Relacja na żywo i wynik meczu ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze