Reprezentantka Francji nową atakującą DPD Legionovii

Siatkówka
Reprezentantka Francji nową atakującą DPD Legionovii
fot. Cyfrasport

Nową atakującą DPD Legionovii będzie w nadchodzącym sezonie reprezentantka Francji Julie Oliveira Souza. Francuzka brazylijskiego pochodzenia mierzy 194 cm wzrostu.

Dotychczas leworęczna atakująca grała w rodzimej lidze, w Olympique Mougins, AS Saint Rahael i Evreux. 24-latka w barwach “Trójkolorowych” grała m.in. w ostatniej edycji Ligi Europejskiej.
 
– Julie obserwowaliśmy od dłuższego czasu. Poddaliśmy analizie jej cały sezon w lidze francuskiej, gdzie jest wyróżniająca się postacią – powiedział drugi trener DPD Legionovii Adrian Chyliński – Dobrze wywiązuje się z roli liderki swojego zespołu, pokazuje, że posiada cechy przywódcze i nie boi się brać odpowiedzialności w najważniejszych momentach. Posiada kapitalne warunki fizyczne, ma 194 cm wzrostu, a także jest leworęczna, co na pozycji atakującej jest bardzo dużym atutem. Wraz z całym sztabem szkoleniowym mamy również pomysł na to, jak rozwinąć Julie, aby stała się wyróżniająca postacią nie tylko w Lidze Siatkówki Kobiet, ale również na arenie międzynarodowej.
 
 
 
 
View this post on Instagram

Bonjour @julie0lvr 😍

A post shared by DPD Legionovia Legionowo (@dpd_legionovia) on Apr 26, 2019 at 1:44am PDT

 
– Jestem bardzo szczęśliwa i zacieram ręce, by dołączyć do ekipy DPD Legionovii i odkrycia silnej polskiej ligi. Jestem przekonana, że spełnimy nasze cele w najbliższym sezonie. Już nie mogę się doczekać! – powiedziała nowa atakująca klubu z Legionowa.
 
RM, legionovia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie