Karpińska nową zawodniczką DPD Legionovii

Siatkówka
Karpińska nową zawodniczką DPD Legionovii
fot. Cyfrasport

Nową rozgrywającą DPD Legionovii została Magdalena Karpińska. Niespełna 23-letnia zawodniczka pochodzi ze Środy Wielkopolskiej i mierzy 181 cm wzrostu. Wychowanka UKS-u ze swojego rodzinnego miasta grała również w młodzieżowych sekcjach Pałacu Bydgoszcz, Karpatach Krosno, MKS Kalisz i ostatnio BlueSoft Mazovii Warszawa. To podczas gry w tym ostatnim klubie zwróciła na siebie uwagę obserwatorów DPD Legionovii.

– Bardzo się cieszę, że będę mogła reprezentować barwy DPD Legionovii. Kiedy dostałam propozycję przejścia do tego klubu, nie zastanawiałam się długo. Klub słynie z tego, że stawia na rozwój młodych zawodniczek. Osoba trenera Chiappiniego, o którym słyszałam same pozytywne opinie, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że właśnie tu chcę podnosić swoje siatkarskie umiejętności. Legionowo to miasto, które żyje siatkówką. Tym bardziej nie mogę się doczekać pierwszego meczu, aby poczuć atmosferę, którą tworzą kibice DPD Legionovii – przyznała Karpińska.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Magdalena Karpińska w DPD Legionovii! 💙❤💙❤

A post shared by DPD Legionovia Legionowo (@dpd_legionovia) on Apr 24, 2019 at 1:13am PDT


– Jestem zbudowany tym, jak wnikliwie działacze DPD Legionovii przeanalizowali grę Magdy przed dokonaniem transferu. Pierwsze sygnały zainteresowania pojawiły się już przed poprzednim sezonem, jednak władze klubu dały sobie rok na obserwację jej dyspozycji i rozwoju – powiedział agent zawodniczki Dariusz Grzyb.

RM, legionovia.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze