Świrad przedłużyła umowę z BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Siatkówka
Świrad przedłużyła umowę z BKS Profi Credit Bielsko-Biała
fot. Cyfrasport

Martyna Świrad w barwach BKS Profi Credit Bielsko-Biała występowała przez dwa poprzednie lata. 21-letnia środkowa przedłużyła umowę z klubem na kolejny sezon.

Świrad to wychowanka Olimpu Czudec, w barwach którego grała w trzeciej lidze. Następnie występowała w zespole MKS San-Pajda Jarosław, z którego przeniosła się do SMS PZPS Szczyrk. Jest byłą reprezentantką Polski kadetek i juniorek. Pierwszy kontakt z seniorską siatkówką miała w BKS Profi Credit Bielsko-Biała. W sezonie 2018/2019 Martyna Świrad wystąpiła w 17 ligowych spotkaniach BKS Profi Credit (45 setów) i zdobyła 65 punktów (34 atakiem, 26 blokiem i 4 zagrywką).

– Cieszymy się, że po Kornelii Moskwie, kolejna bardzo wartościowa środkowa postanowiła pozostać w naszym klubie. Dla Martyny będzie to już trzeci sezon w BKS Profi Credit Bielsko-Biała, a to oznacza, że zadomowiła się już w naszym klubie, naszym mieście i najwyraźniej jest jej z nami dobrze. My również jesteśmy zadowoleni z postawy i rozwoju sportowego Martyny, która nigdy nie zawiodła nas boisku i poza nim. Co więcej, jest to osoba bardzo pozytywna, uśmiechnięta, na której zawsze można polegać, a to również ma znaczenie. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce będziemy obserwować jej dalszy sportowy rozwój – powiedział członek zarządu Bialskiego Klubu Sportowego S.A. Jacek Zięba.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

RM, siatkowka.bks.bielsko.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze