Kołba: Ten awans to spełnienie marzeń

ŁKS Łódź pokonał GKS Jastrzębie 2:0 w meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi i zapewnił sobie awans do Ekstraklasy. - Jeszcze w to nie dowierzam - powiedział na gorąco bramkarz łodzian Michał Kołba.

Mariusz Hawryszczuk: Jakie uczucie towarzyszą piłkarzowi po wywalczeniu awansu?

Michał Kołba: Myślę, że to spełnienie marzeń. Kiedyś nie wierzyłem, teraz jeszcze w to nie dowierzam. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Cieszymy się, że ŁKS wraca tam, gdzie jego miejsce.

Dziewiąte spotkanie z rzędu bez straty gola. Dla bramkarza to bardzo ważna rzecz, ale trzeba podkreślić, że w drugiej połowie szczęście trochę dopisała.

Druga połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Najważniejsze, że znowu nie straciliśmy bramki i wywalczyliśmy trzy punkty.

Dlaczego się tak cofnęliście w drugiej połowie?

Każdy z nas miał z tyłu głowy, by ten mecz się skończył. Pewnie dlatego trochę się cofnęliśmy.

Co możecie obiecać na końcówkę sezonu? Teoretycznie możecie nawet wygrać tę ligę.

Możemy obiecać, że będziemy godnie się cieszyć z tego sukcesu.