Gajewska zostaje we Wrocławiu

Siatkówka
Gajewska zostaje we Wrocławiu
fot. Cyfrasport

Trwa kompletowanie składu #VolleyWrocław na sezon 2019/2020. Po przedłużeniu umowy z Natalią Murek - wrocławski klub zdecydował się na podobny krok z Natalią Gajewską.

Rozgrywająca dołączyła do zespołu w ubiegłym roku po krótkiej przygodzie z ligą włoską. Bardzo szybko zadomowiła się w drużynie i przez większość sezonu była podstawową siatkarką w drużynie trenera Marka Solarewicza. Zagrała w 18 meczach, w których wystąpiła w 67 setach.

 

- Natalia bardzo dobrze wkomponowała się w naszą młodą drużynę. Pomimo swojego wieku była jedną z najbardziej doświadczonych siatkarek. W trakcie sezonu bardzo dobrze współpracowała ze sztabem, dzięki czemu rozwinęła się jako siatkarka. Widzimy to nie tylko my, ale i ona sama. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Natalią, dlatego złożyliśmy jej propozycję przedłużenia kontraktu – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Gajewska, mimo ofert z innych klubów, zdecydowała się na pozostanie na kolejny sezon w stolicy Dolnego Śląska.

 

- Cieszę się, że mogę zostać we Wrocławiu. Bardzo podoba mi się atmosfera tego miejsca. Organizacja w klubie jest także na wysokim poziomie. Myślę, że to idealne miejsce by dalej rozwijać swoje możliwości siatkarskie. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla nas jeszcze lepszy od minionego. Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby tak było  - skomentowała siatkarka.

 

Gajewska to druga z siatkarek, która zdecydowała się przedłużyć kontrakt z wrocławskim klubem. Wcześniej na taki krok zdecydowała się Natalia Murek. Pierwszym trenerem drużyny będzie Wojciech Kurczyński. Wkrótce kolejne informacje na temat drużyny na sezon 2019/2020.

CM, volleywroclaw.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie