Artur Wichniarek: Jak możesz opisać to, co się wydarzyło?

 

Xherdan Shaqiri: Trudno to opisać słowami. To coś niesamowitego. Jestem cały czas w szoku. Osiągnęliśmy coś niewyobrażalnego. Myślę, że w domu będę musiał jeszcze raz obejrzeć to spotkanie, teraz cały czas jest we mnie dużo adrenaliny. Jestem bardzo dumny z tej drużyny.

 

Zobaczyliśmy zespół, który od pierwszej do ostatniej minuty  dał z siebie wszystko. Jak można się zmotywować przed takim meczem? Przegraliście 0:3 w Barcelonie, graliście bez Mohameda Salaha i Roberto Firmino… Wchodzisz ty, wchodzi Divock Origi. Jak to osiągnęliście?

 

Przez cały sezon graliśmy bardzo dobrze, szczególnie ci piłkarze, których wymieniłeś. Każdy, kto wychodzi na boisko, daje z siebie wszystko. To nie było dla nas łatwe. Nie graliśmy dużo w tym sezonie, ale musieliśmy czekać na swoją szansę i ona nadeszła. Wydaje mi się, że dobrze ją wykorzystaliśmy. To coś niewiarygodnego, co udało nam się osiągnąć.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.