Montreux Volley Masters: Polska – Niemcy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polskie siatkarki walczą o półfinał turnieju Montreux Volley Masters. By awansować do czołowej czwórki, muszą w ostatnim grupowym spotkaniu wygrać za trzy punkty z Niemkami. Relacja na żywo z meczu Polska – Niemcy od godziny 18.45 na Polsatsport.pl.

W dotychczasowych meczach prestiżowego turnieju towarzyskiego w Montreux Polki pokonały reprezentację Japonii 3:1, ale przegrały 1:3 z Chinkami. Niemki natomiast poniosły dwie porażki – 2:3 z Chinkami i 1:3 z Japonią. Awans do czołowej czwórki turnieju zapewniły już sobie Japonki, które na inaugurację ograły 3:1 reprezentacje Chin, a w trzech meczach zgromadziły sześć punktów.
 
Kto do nich dołączy? Drugą drużyną, która wyjdzie z grupy, może być reprezentacja Polski. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego muszą jednak zgarnąć pełną pulę w konfrontacji z Niemkami. Jakie są na to szanse?
 
– Niemki to zespół, który jest w naszym zasięgu, jeśli Polki zaprezentują poziom jak w potyczce z Japonkami. Drużyna Nawrockiego musi grać regularnie, wygrywać pierwszą akcję. To bardzo istotny element. Wtedy siatkarki znad Wisły będą grały tak skutecznie, jak w pierwszym meczu. Z pewnością trudno będzie o zwycięstwo, jeśli reprezentantki Polski będą popełniać podobne błędy jak w meczu z mistrzyniami olimpijskimi – powiedział ekspert Polsatu Sport Ireneusz Mazur.
 
Relacja na żywo z meczu Polska – Niemcy w czwartek 16 maja od godziny 18.45 na Polsatsport.pl. 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze