Finał Montreux Volley Masters: Polska – Japonia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W finale prestiżowego turnieju towarzyskiego Volley Masters, rozgrywanego w szwajcarskim Montreux, reprezentantki Polski zmierzą się z Japonkami. Obie ekipy mierzyły się już w fazie grupowej i górą w tym starciu były podopieczne Jacka Nawrockiego. Relacjana żywo z meczu Polska – Japonia na Polsatsport.pl od godziny 17.15.

Oba zespoły rywalizowały w fazie grupowej imprezy, w grupie A biało-czerwone wygrały 3:1. W pozostałych meczach Polki przegrały z Chinkami 1:3, ale pokonaniu Niemek 3:1 awansowały do czołowej czwórki turnieju. Japonki w pozostałych dwóch meczach ograły Chinki 3:1 i Niemki 3:1. 
 
W półfinałach obie ekpy nie miały większych problemów z ograniem swych przeciwniczek. Polska pokonała Tajlandię 3:0 (25:18, 25:9, 25:23). 
 
– Nie, nie spodziewałem się i myślę, że jest to duża, przyjemna niespodzianka dla kibiców i dla samych zawodniczek. Wiemy, że Tajlandia to drużyna o świetnej technice. Gra z nimi wymaga dużo cierpliwości, więc trochę się obawiałem, jeżeli chodzi o grą naszej drużyny. Ten turniej pokazuje bowiem, że są jeszcze słabości w naszej drużynie, jest huśtawka, jeżeli chodzi o skuteczność. Nasze dziewczyny potrafiły grać dobrze, po czym jakość nagle uciekała i gubiły punkty seriami. Uznaję więc, że tym razem jest to duża i miła niespodzianka – powiedział ekspert Polsatu Sport Ireneusz Mazur.
 
Japonia w walce o finał ograła Włochy 3:0 (25:21, 25:14, 25:16). W meczu o trzecie miejsce Włochy w trzech setach wygrały z Tajlandią. 
 
Relacjana żywo z meczu Polska – Japonia na Polsatsport.pl w sobotę od godziny 17.15. 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze