Liga Mistrzyń: Igor Gorgonzola Novara – Imoco Volley Conegliano. Relacja i wynik na żywo

Czas na finał Ligi Mistrzyń siatkarek! Przed szansą na zdobycie trofeum stoi rozgrywająca reprezentacji Polski Joanna Wołosz, grająca w barwach Imoco Volley. Relacja na żywo z meczu Igor Gorgonzola Novara – Imoco Volley Conegliano na Polsatsport.pl od godziny 16.00.

Siatkarki Imoco Volley Conegliano w ćwierćfinale uporały się z Eczacibasi Stambuł (0:3, 3:1 i 15:10 w złotym secie), a w półfinale Fenerbahce Stambuł (3:0, 3:0). Igor Gorgonzola Novara natomiast rozpoczął fazę play-off od wygranych z Allianz MTV Stuttgart (3:1, 3:2), a w półfinale uporały się z VakifBankiem Stambuł (0:3, 3:1 i 16:14 w złotym secie).

Warto przypomnieć, że ekipa Imoco Volley rywalizowała w grupie z ŁKS Commercecon Łódź, dwukrotnie pokonując polski zespół 3:0. Siatkarki z Novary w tej fazie rywalizacji, również 3:0 i 3:0 pokonały natomiast Grot Budowlanych Łódź.

W ubiegłorocznym finale siatkarki VakifBank Istanbuł ograły CSM Volei Alba Blaj 3:0.

To historyczny finał Ligi Mistrzyń, gdyż zamiast obowiązującego od lat turnieju Final Four, zdecydowano się na jeden mecz finałowy. W sobotę w Berlinie najpierw zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzyń, natomiast o godzinie 19.00 w finale Ligi Mistrzów siatkarzy zmierzą się Cucine Lube Civitanova i Zenit Kazań.

Relacja na żywo z meczu  Igor Gorgonzola Novara – Imoco Volley Conegliano na Polsatsport.pl od godziny 16.00.