Ruszyła sprzedaż biletów na galę FFF w Zielonej Górze!

Sporty walki

Free Fight Federation to nowa federacja, która zadebiutuje na polskiej scenie MMA już 8 czerwca. Jej celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych. Pierwsza gala FFF odbędzie się w hali MOSiR w Zielonej Górze. Ruszyła sprzedaż biletów na ebilet.pl!

Popularność walk ludzi znanych z pierwszych stron gazet, czy mediów społecznościowych rośnie lawino i towarzyszą one galom najbardziej rozpoznawalnych federacji MMA na całym świecie. Już 8 czerwca zobaczymy pierwszą galę FFF – Free Fight Federation, nowej organizacji na polskiej scenie mieszanych sztuk walki, w której słowem klucz jest „free” czyli „wolność”.
 
W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem. 
 
 
Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.
 
Między zawodnikami gorąco było już na konferencji prasowej, gdzie w ruch poszły nawet... krzesła i butelki.
 
W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.
 
- Wielu ludzi nie ma szacunku do tancerzy. Ja wiem, jak dużo pracy trzeba w tę dziedzinę włożyć. Znam wielu tancerzy, którzy są prawdziwymi wojownikami. Chcę pokazać, że tancerz nie jest mięczakiem. Chcę wejść do klatki i pokazać, że podobnie jak na parkiecie mogę dać fajne show! - mówi "Tito".
 
Transmisja gali FFF na sportowych antenach Polsatu.
 
Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie