Dla Kuziak sezon 2019/20 będzie drugim, w którym reprezentować będzie biało–zielone barwy. Rok temu libero dołączyła do wrocławskiej drużyny po sezonie spędzonym w pierwszoligowym UNI Opole. Kuziak największe sukcesy święciła z nieistniejącą już drużyną Atomu Trefla Sopot – jest finalistką Superpucharu i Pucharu Polski oraz mistrzynią i brązową medalistą mistrzostw Polski w barwach tego klubu.
 
We Wrocławiu zadomowiła się bardzo szybko i stała się jedną z podstawowych siatkarek w drużynie trenera Marka Solarewicza – byłego już szkoleniowca drużyny z Dolnego Śląska.
 
– Kiedy pojawiła się propozycja przedłużenia kontraktu we Wrocławiu moja decyzja była jednoznaczna, po prostu – TAK. Atmosfera, organizacja i ludzie, którzy tworzą ten zespół to naprawdę najwyższa półka, dlatego tym bardziej się cieszę, ze będę mogła dalej bronić biało - zielonych barw i walczyć o jak najwyższe cele! Pozostaje mi tylko powiedzieć - do zobaczenia w Orbicie – powiedziała Kuziak.
 
– Rok temu, gdy zasiadaliśmy do rozmów z Magdą, obiecaliśmy sobie, że sezon 2018/19 będzie dla niej sezonem dobrego powrotu do Ligi Siatkówki Kobiet. I koniec końców takim był, a nagroda MVP spotkania w ostatnim meczu dowodzi temu, jak ważnym ogniwem jest dla nas Magda. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować przedłużenie kontraktu, które bardzo szybko zostało przyjęte – powiedział prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A. Jacek Grabowski.
 
 
O miejsce w pierwszej szóstce Kuziak będzie rywalizować z ogłoszoną wcześniej Karoliną Pancewicz. Kuziak to ósma siatkarka, która została przedstawiona jako członek drużyny na sezon 2019/2020. Oprócz niej w #VolleyWrocław zagrają – wcześniej wspomniana Karolina Pancewicz, Klaudia Felak, Aleksandra Rasińska, Magdalena Soter, Roksana Wers, Natalia Gajewska oraz Natalia Murek. Drużynę poprowadzi trener Wojciech Kurczyński