Liga Europy: Dwaj Polacy w obsadzie sędziowskiej w Baku!

Piłka nożna
Liga Europy: Dwaj Polacy w obsadzie sędziowskiej w Baku!
fot. Cyfrasport

Dwaj polscy sędziowie znaleźli się w grupie arbitrów, którzy będą pracować podczas środowego finału piłkarskiej Ligi Europy. Na Stadionie Olimpijskim w Baku pojawią się Szymon Marciniak i Paweł Sokolnicki. W decydującym meczu tych rozgrywek spotkają się Chelsea Londyn z Arsenal FC.

Głównym arbitrem finału Ligi Europy będzie Włoch Gianluca Rocchi. Na liniach pomagać mu będą jego rodacy – Filippo Meli i Lorenzo Manganelli. Pozostali sędziowie, poza dwójką Polaków, także pochodzą z Italii. Na arbitra technicznego wyznaczono Daniele Orsato, głównym rozjemcą VAR będzie Massimiliano Irrati. AVAR 1 Marco Guida, a AVAR 2 to Marciniak. Arbitrem VAR do oceny spalonego będzie z kolei Sokolnicki.

 

Spotkanie w Baku rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego. Zegary na Stadionie Olimpijskim w Baku wskazywać wtedy będą już godzinę 23.00, można więc powiedzieć, że sędziowie pracować będą na nocną zmianę, bo mecz zakończy się grubo po północy czasu miejscowego.

 

Transmisja finału Ligi Europy w Polsacie Sport Premium 1 od godz. 20:50. Początek przedmeczowego studia o godz. 19:00.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie