- Myślę, że to pożegnanie, ale w piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo. Gra w Premier League była moim marzeniem. Spędziłem tutaj siedem lat, występując w jednym z największych klubów świata, ale możliwe, że nadszedł czas na nowe wyzwanie - powiedział Hazard po finale Ligi Europy, w którym zdobył dwie bramki.

 

Gdzie będzie występował? W mediach najwięcej mówiło się o Realu Madryt...

 

- Myślę, że wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni. Moim celem jest zdobywanie trofeów. Podjąłem już decyzję. Mówiłem to już dwa tygodnie temu. Teraz wszystko zależy od klubów - stwierdził Belg.

 

Hazard jest zawodnikiem "The Blues" od 2012 roku. W tym czasie rozegrał 352 mecze i strzelił 110 goli. Sukcesy? Dwa mistrzostwa Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej i dwa zwycięstwa w Lidze Europy.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.