MLS: Ibrahimović błyszczy w USA! Strzelił pięknego gola przewrotką (WIDEO)

Zlatan Ibrahimović mimo, że ma na karku blisko 38 lat, nadal zachwyca kibiców piłkarskich na całym świecie. Szwedzki napastnik w ostatnim meczu ligi MLS strzelił pięknego gola przewrotką. Jednak widowiskowe trafienie nie uchroniło Los Angeles Galaxy od porażki. "Ibra" i spółka ulegli o New England Revolution 1:2.

Były kapitan reprezentacji Szwecji słynie ze zdobywania widowiskowych bramek. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, rosły napastnik nadal strzela efektowne gole. W nocy z niedzieli na poniedziałek europejskiego czasu, były snajper m.in. Manchesteru United czy Barcelony, zanotował trafienie po uderzeniu przewrotką.

W 84. minucie gry w starciu z New England Revolution, Ibrahimović opanował futbolówkę w polu karnym przyjmując ją klatką piersiową. Po chwili napastnik pochodzący z Malmoe oddał strzał z przewrotki. Golkiper gości nie miał szans na skuteczną interwencję. Cudowny gol był wówczas trafieniem kontaktowym. Niespełna dziesięć minut później okazało się, że bramka "Ibry" była jedynie honorową w tym spotkaniu.

Ibrahimović, który jest kapitanem drużyny z "Miasta Aniołów" w tym sezonie wystąpił w 12 meczach, w których strzelił 11 goli. Ponadto zaliczył 3 asysty. Snajper Galaxy jest drugim najlepszym strzelcem w MLS. Wyprzedza go jedynie Carlos Vela, który ma na koncie 16 trafień.

Transmisje wybranych meczów MLS na sportowych antenach Polsatu.