Puncher Extra Time. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Puncher Extra Time. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl
fot. PAP

W poniedziałkowy wieczór czeka nas kolejne wydanie magazynu Puncher Extra Time. W naszym programie podsumujemy wydarzenia minionego tygodnia, a także opowiemy o nadchodzących galach na naszych antenach. Magazyn Puncher Extra Time od godziny 20.00 w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl.

W programie podsumujemy minioną galę Babilon Fight Night 1, podczas której Michał Cieślak (19-0, 13 KO) pokonał już w 2 rundzie Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO). O zwycięstwie polskiego boksera opowie więcej Janusz Pindera. Ekspert Polsatu Sport weźmie pod lupę również sensacyjna porażkę Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Meksykaninem Andy Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO).

Oprócz wydarzeń bokserskich będzie także sporo o MMA. Nasza kamera udała się na trening Pawła Trybały (3-3, 3 KO), który już 8 czerwca wejdzie do klatki, by zmierzyć się z Marcinem Najmanem (1-3, 1 SUB) podczas debiutanckiej gali Free Fight Federation. Oprócz relacji z sali treningowej, widzowie zobaczą oficjalną zapowiedź tego głośnego starcia.

Ostatnim wątkiem w tej edycji magazynu będzie trening medialny przed galą Armia Fight Night 6. 14 czerwca w Radomiu w walce wieczoru zobaczymy Krzysztofa Kułaka (31-16-2, 7 KO, 17 SUB), który skrzyżuje rękawice z Albertem Odzimkowskim (10-3, 2 KO, 7 SUB). Weteran polskiej sceny MMA ponownie chce przypomnieć o sobie kibicom sportów walki.

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 20.00 w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze