FFF: Te walki otworzą kartę walk gali

Sporty walki
FFF: Te walki otworzą kartę walk gali
fot. Polsat Sport

Młodzi zawodnicy z województwa lubuskiego zadebiutują w formule MMA na gali FFF 8 czerwca w Zielonej Górze. W karcie wstępnej sobotniej gali w hali CRS naprzeciw siebie staną Paweł Jasienowicz i Jakub Ciążyński oraz Patryk Kimula i Jakub Kiesiak. Te walki obejrzeć będzie można od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight.

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Jakub Ciążyński to kickbokserski Mistrz Polski w formule full contact z 2018 roku. Mieszkaniec Kożuchowa ma na koncie kilkanaście walk amatorskich w kickboxingu, a także krótką przygodę z ringiem bokserskim. Paweł Jasienowicz również wywodzi się ze sportów uderzanych. W minionym roku zawodnik Malinowski Team Żary sięgnął po dwa medale Mistrzostw Świata w formułach muay thai oraz kick light.

 

Jakub Kiesiak zaczynał swoją przygodę ze sportami walki o judo, ale to stójka podbiła jego serce. 18-latek z Nowego Miasteczka w 2018 roku zdobył tytuł kickbokserskiego Mistrza Polski i to jego największe osiągnięcie jak do tej pory. Starszy o siedem lat Patryk Kimula do ringu trafił niedawno, ale ma na koncie już 9 zawodowych starć w kickboxingu i brązowy medal Mistrzostw Polski z 2016 roku.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt wreszcie w sportowej walce zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie. W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

Gdzie obejrzeć transmisję gali FFF w Zielonej Górze?

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

Kto wystąpi podczas gali?

 

Karta walka FFF (Free Fight Federation):

 

od 19:00 (Polsat Sport Fight)

 

-72 kg: Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz
-75,5 kg: Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

 

od 20:00 (Polsat Sport Fight, Polsat)

 

-68 kg: Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski
-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz Fit Dzik" Łomnicki
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins
open: Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski
open: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin "El Testosteron" Najman

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie