Liga Narodów siatkarek: Polska - Rosja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Rosji będzie ostatnim rywalem Polek na turnieju Ligi Narodów w Kortrijk. Kadra Jacka Nawrockiego zajmuje aktualnie 5. miejsce w ogólnej tabeli i ma szansę awansować do Final Six. Czy Biało-Czerwone wygrają ze "Sborną" i przybliżą się do realizacji celu? Relacja i na żywo z meczu Polska - Rosja na Polsatsport.pl od godziny 17.15.

Polskie siatkarki w dotychczasowych meczach Ligi Narodów odniosły sześć zwycięstw (Niemcy 3:1, Tajlandia 3:0 – w Opolu, Bułgaria 3:1, Brazylia 3:2, Holandia 3:1 – w Apeldoorn, Belgia 3:1 - w Kortrijk) i poniosły dwie porażki: z wicemistrzyniami świata Włoszkami (2:3) i mistrzyniami globu Serbkami (0:3).

 

Trener Jacek Nawrocki rotuje składem, by dać siatkarkom odpocząć przed ważnymi meczami w Chinach. Przeciwko Rosji nie zagrają na pewno Joanna Wołosz i Paulina Maj, obie dostały wolne przed wyjazdem do Azji.

 

Niepewny jest występ Agnieszki Kąkolewskiej. Kapitan zespołu w środowym starciu przez cały mecz znajdowała się w "kwadracie" dla rezerwowych. W jej miejsce selekcjoner kadry desygnował na boisko Kamilę Witkowską.

 

Jedyną siatkarką grającą bez przerwy od początku Ligi Narodów jest Malwina Smarzek. Atakująca reprezentacji Polski jest najbardziej eksploatowaną zawodniczką w ataku. Czy tym razem dostanie  jednak chwilę wytchnienia?

 

Relacja na żywo z meczu Polska - Rosja na Polsatsport.pl od godziny 17:00
 
mż, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze