Nowy rozgrywający Trefla Gdańsk

Trefl Gdańsk ogłosił podpisanie kontraktu z nowym rozgrywającym. Dwuletnim kontraktem z ekipą prowadzoną przez Michała Winiarskiego związał się Łukasz Kozub.
Nowy rozgrywający Trefla Gdańsk
fot. PAP

– Myślę, że to kolejny krok w przód w mojej karierze. Trefl Gdańsk to bardzo dobre miejsce do rozwoju dla młodych zawodników, a najlepszym przykładem tego jest chociażby Damian Schulz, który spędził tutaj cztery lata, robiąc niesamowity postęp. Liczę na taki sam progres – stwierdził Kozub cytowany przez oficjalną stronę klubu.

 

Wielkim zwolennikiem transferu był Winiarski, który docenił występy Kozuba zarówno na poziomie ligowym, jak i reprezentacyjnym.

 

– Bardzo chciałem pozyskać Łukasza do drużyny, ponieważ jest to zawodnik, który już od kilku lat występuje w PlusLidze, ma za sobą regularne i dobre występy w MKS-ie Będzin. Podoba mi się jego gra, ponieważ widać, że ma naturalny talent do bycia rozgrywającym, dużo widzi  na boisku i potrafi dostosować rozegranie do aktualnej sytuacji – stwierdził były siatkarz.

 

W poprzednim sezonie rozgrywający bronił barw Asseco Resovii. Wcześniej przez dwa lata występował w MKS-ie Będzin. Kozub aktualnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która zakwalifikowała się do XXX. Letniej Uniwersjady w Neapolu. 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij