Bednarek: Chcemy wygrać wszystkie mecze

Piłka nożna

- Bycie liderem grupy nam nie wystarcza. Chcemy wygrać wszystkie mecze i zawsze grać na zero z tyłu - powiedział Jan Bednarek po zwycięstwie reprezentacji Polski z Izraelem 4:0 w eliminacjach Euro 2020.

Marcin Feddek: Jak się oglądało mecz w Macedonii, to można było odnieść wrażenie, że teraz widzieliśmy zupełnie inny zespół. Jak to się dzieje, że w ciągu czterech dni jest inne podejście mentalne czy zaangażowanie? Wszystko wam wychodziło.

 

Jan Bednarek: Nie zgodziłbym się z tym, że było inne zaangażowanie. Spotkanie z Macedonią wygraliśmy determinacją i siłą woli. Na boisku nam nie szło, wiedzieliśmy, że to nie było dobre spotkanie. (...) W poniedziałek do determinacji czy motywacji dołożyliśmy jakość piłkarską. Wiedzieliśmy, że mamy dobrą drużynę, tylko trzeba to pokazać na boisku. Tak też się stało.

 

Jaka była różnica między tym a poprzednim meczem?

 

My się cały czas siebie uczymy. Wiemy, że dużo pracy przed nami. Mamy dwanaście punktów po czterech meczach, same czyste konta, więc możemy być zadowoleni. Nie zadowalamy się tym, co jest. Chcemy być jeszcze lepsi. Bycie liderem grupy nam nie wystarcza. Chcemy wygrać wszystkie mecze i zawsze grać na zero z tyłu. Zrobimy wszystko, żeby tak się stało.

 

WYNIKI I TABELA ELIMINACJI EURO 2020

Marcin Feddek, MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie