Euro 2020: W środę rusza sprzedaż biletów na turniej finałowy

Piłka nożna
Euro 2020: W środę rusza sprzedaż biletów na turniej finałowy
fot. Cyfrasport

W środę, dokładnie rok przed rozpoczęciem finałów piłkarskich mistrzostw Europy 2020, rusza sprzedaż biletów na tę imprezę. Można je będzie kupić za pośrednictwem strony internetowej euro2020.com. Pierwszy etap sprzedaży potrwa do 12 lipca. Następny zaplanowano na grudzień.

Turniej finałowy odbędzie się w 12 krajach na całym kontynencie. Są nimi Azerbejdżan (Baku), Dania (Kopenhaga), Anglia (Londyn), Niemcy (Monachium), Węgry (Budapeszt), Włochy (Rzym), Holandia (Amsterdam), Irlandia (Dublin), Rumunia (Bukareszt), Rosja (Sankt Petersburg), Szkocja (Glasgow) i Hiszpania (Bilbao).

 

Ceny nie są takie same we wszystkich miastach, a na każdym stadionie obowiązują trzy kategorie biletów. Najtańsze wejściówki można kupić na spotkania fazy grupowej w Baku, Budapeszcie i Bukareszcie - po 30, 75 i 125 euro. W pozostałych miastach ustalono je na poziomie 50, 125 i 185 euro.

 

O kupnie biletów nie decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy. UEFA po zebraniu zamówień przeprowadzi losowanie.

 

Już po czterech z dziesięciu meczów eliminacyjnych blisko awansu jest reprezentacja Polski. Piłkarze trenera Jerzego Brzęczka z kompletem punktów i bez straconego gola prowadzą w tabeli grupie G.

 

WYNIKI I TABELE ELIMINACJI EURO 2020 

PAP, WŁ

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze