World Tour w Warszawie: Sobotnie transmisje w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
World Tour w Warszawie: Sobotnie transmisje w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W sobotę poznamy rozstrzygnięcia żeńskiego turnieju World Tour w siatkówce plażowej, który rozgrywany jest w Warszawie. Zmagania duetów żeńskich można śledzić od 12:00. Spotkanie finałowe rozpocznie się o 17:45, a tuż po nim odbędzie się ceremonia medalowa. Wszystkie mecze strefy medalowej będą transmitowane w Polsacie Sport Extra.

Warszawska edycja World Tour jest oznaczona czterema gwiazdkami, co świadczy o prestiżu tego turnieju. Jest to jedna z ośmiu imprez oznaczona taką ilością gwiazdek.

 

Jako pierwszy na warszawski piasek, na spotkanie półfinałowe wyjdzie duet Australijek Taliqua Clancy i Mariafe Artacho, który zmierzy się z Brazylijkami Marią Antonelli i Caroliną Salgado. Faworytem tego starcia są zawodniczki z krainy Kangurów, mimo że miały problemy w swoim meczu ćwierćfinałowym. Brazylijki jak dotąd, w Warszawie nie straciły seta.

 

W drugim półfinale zagrają Amerykanki Kelley Larsen i Emily Stockman, ich rywalkami będzie para Brazylijek Agatha i Duda. W tym zestawieniu to przedstawicielki "Canarinhos" są faworytkami, a w opinii wielu to właśnie Agatha i Duda wygrają turniej.


Mecz o 3. miejsce rozpocznie się o 16:45, a finał godzinę później. Możemy być świadkami niespodzianek w półfinałowych starciach lub zgodnie z założeniami ekspertów być świadkami wewnętrznej wojny Brazylijek o złoty medal warszawskiego turnieju World Tour.

 

Plan dnia:

 

12:00 - I półfinał kobiet

13:00 - II półfinał kobiet

14:00 - mecze ćwierćfinałowe mężczyzn

16:45 - mecz o 3. miejsce kobiet

17:45 - finał kobiet

18:45 - ceremonia wręczenia medali


Wszystkie mecze na antenie Polsatu Sport Extra.

 

WYNIKI I DRABINKA WORLD TOUR

mż, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze