Turecki trener - Orhan Kaynak jest niemalże przekonany, że Grosicki przeniesie się do Super Lig, w której występował w latach 2011-14 w barwach Sivassporu. 49-latek, który obecnie jest szkoleniowcem Bolusporu, jest zdania, że wychowanek Pogoni Szczecin wróci nad Bosfor. Kaynak wyznał, że pozostaje w kontakcie z 31-latkiem. - Pojawiają się pogłoski, że Galatasaray oraz Basaksehir są zainteresowane Kamilem. Sądzę, że jest naprawdę duża szansa, że wróci do Turcji - stwierdził Kaynak na antenie radia Radyospor.

 

Turecki szkoleniowiec zdradził, że 68-krotny reprezentant Polski wyraził w rozmowie z nim chęć powrotu do ojczyzny Kaynaka. – Mieliśmy okazję razem pracować. Kiedy z nim ostatnio rozmawiałem, powiedział mi, że chce wrócić do Turcji – zaznaczył Kaynak.

 

Przed rokiem Grosicki był blisko przejścia do innego tamtejszego klubu - Bursasporu. Jednak w ostatniej chwili wycofał się z tego transferu, gdyż kusili go działacze Sportingu Lizbona. Ostatecznie z wyjazdu do Portugalii nic nie wyszło i zawodnik pozostał w Hull City, które teraz za wszelką cenę chce go sprzedać. Polak tygodniowo inkasuje z kasy klubowej „Tygrysów” 25 tysięcy funtów.