Bramki dla "Pasów" zdobyli: David Jablonsky (68) i Bojan Cecaric (76), a dla Mariboru Andrej Kotnik (29). Mecz odbył się w miejscowości Gornja Radgona.

 

Trener Probierz wystawił dwa różne składy na obydwie połowy. W Cracovii debiuty zaliczyli pozyskani niedawno: bramkarz Lukas Hrosso, stoper Jablonsky, pomocnik Pelle van Amersfoort oraz napastnicy Rubio i Rafael Lopes.

 

Według pierwotnych planów mecz ten miał się odbyć w sobotę, ale został przełożony na poniedziałek ze względu na ulewę i zły stan murawy.

 

Na obozie w Radenci piłkarze Cracovii przebywać będą do 3 lipca. Zagrają tam jeszcze sparingi z mistrzem Chorwacji Dinamem Zagrzeb (27.6), a także z FC Orenburg (29.6) i FC Pjunik Erywań (2.7). Być może odbędzie się jeszcze jeden mecz z mistrzem Albanii Partizani Tirana.

 

Po powrocie do kraju zaplanowany jest jeszcze sparing z Puszczą Niepołomice (7.7), który będzie próbą generalną przed rywalizacją w 1. rundzie kwalifikacji Ligi Europy z FC DAC 1904 Dunajska Streda. Z wicemistrzami Słowacji Cracovia zmierzy się 11 lipca na wyjeździe o godzinie 20.30. Rewanż odbędzie się tydzień później w Krakowie.