Magazyn MLS: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

Polscy piłkarze grają za oceanem z różnym skutkiem. Miejsca w podstawowym składzie ostatniej drużyny Konfederacji Wschodniej nie może wywalczyć sobie Przemysław Tytoń. Znacznie lepiej idzie Przemysławowi Frankowskiemu, który regularnie występuje w barwach Chicago Fire. Zapraszamy do obejrzenia magazynu MLS na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Cały mecz na ławce rezerwowych przeciwko Los Angeles Galaxy (0:2) spędził Tytoń. Polski bramkarz zagrał tylko w trzech spotkaniach w tym sezonie i przez prawie miesiąc leczył kontuzje. Po 17 kolejkach drużyna ze stanu Ohio z dorobkiem 11 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Konfederacji Wschodniej.

Na przeciwległym biegunie do Pomarańczowo-Niebieskich znajduje się ekipa Kacpra Przybyłko - Philadelphia Union, która prowadzi na Wschodzie. Polski napastnik strzelił w tym sezonie ligowym trzy gole i ma jedną asystę. Kolejny mecz "The U" rozegrają z New England Revolution.

Kolejne minuty na boisku w barwach Chicago Fire zanotował Frankowski, który pojawił się na murawie w przerwie mecze z Real Salt Lake City (1:1). Były piłkarz Jagiellonii Białystok przeniósł się do Stanów Zjednoczonych w zimowym okienku transferowym i regularnie występuje w barwach "Strażaków".

Transmisje wybranych meczów MLS na sportowych antenach Polsatu.

Magazyn MLS na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News o godzinie 21:00.