Legia Warszawa pokonała Viktorię Pilzno w sparingu (WIDEO)

Piłkarze Legii Warszawa, przebywający na zgrupowaniu w austriackim Leogang, pokonali w sparingu aktualnego wicemistrza Czech Viktorię Pilzno 3:0 (1:0). Dzień wcześniej wicemistrzowie Polski wygrali z innym czeskim zespołem FK Pribram 5:0.

Bramki dla Legii zdobyli Dominik Nagy (36. minuta), Salvador Agra z rzutu wolnego (64.) oraz Jarosław Niezgoda, który w 73. minucie ustalił wynik spotkania. Niezgoda trafił do siatki również dzień wcześniej z FK Pribram.

W drugiej połowie Legia zagrała w zupełnie innym składzie niż w pierwszej.

Z kolei w defensywie Viktorii wystąpił Adam Hlousek, który jeszcze w poprzednim sezonie grał na Łazienkowskiej.

Kolejnym rywalem warszawskiego zespołu w Austrii będzie w niedzielę Red Bull Bragantino.

Sezon ligowy Legia rozpocznie 21 lipca meczem z Pogonią Szczecin na własnym boisku.