Copa America: Jesus wściekły po czerwonej kartce w finale. Zaatakował... VAR (WIDEO)

Gabriel Jesus rozkręcał się z meczu na mecz podczas Copa America. W finale przeciwko Peru strzelił gola oraz zaliczył asystę, lecz w drugiej połowie obejrzał czerwoną kartkę. Długo nie mógł pogodzić się z taką decyzją sędziego Roberto Tobara.

Napastnik Manchesteru City po raz kolejny zaczął mecz na prawym skrzydle i dzięki jego przebojowości Brazylijczycy wyszli na prowadzenie. Jesus świetnie ograł obrońcę, zagrał do Evertona, a ten trafił do siatki. Pod koniec pierwszej połowy wziął sprawy w swoje ręce (było 1:1, bo chwilę wcześniej wyrównał Paolo Guerrero), zdobywając bramkę na 2:1.

To był jego mecz, który jednak nie zakończył się dla niego szczęśliwie. Na 20 minut przed końcem obejrzał drugą żółtą kartkę za uderzenie łokciem Carlosa Zambrano. Jesus nie mógł pogodzić się z taką decyzją - świadczą o tym gesty wobec arbitra z Chile, kiedy jeszcze był na boisku oraz krótkie nagrania, kiedy przebywał już poza murawą.