Fila: Nie rozstaję się z piłką nawet na wakacjach

Piłka nożna

- Nie rozstaje się z piłką i gram nawet w trakcie wakacji. Z ekscytacją czekam na początek rundy i będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony - powiedział obrońca Lechii Gdańsk Karol Fila

Łukasz Borowski: Jakie nastroje panują w drużynie przed startem rozgrywek?

 

Karol Fila: Znamy swoje cele i jesteśmy pewni swoich umiejętności. Na kilku pozycjach wzmocniła się rywalizacja, co powinno podziałać motywująco na cały zespół i każdego z osobna, żeby wywalczyć sobie miejsce w składzie. Sezon będzie długi i wymagający, dlatego odpowiednie przygotowanie jest kluczowe, żeby z powodzeniem rywalizować na kilku frontach.

 

Jak wyglądały twoje przygotowywania do sezonu?

 

Nie rozstaje się z piłką i gram nawet w trakcie wakacji. Z ekscytacją czekam na początek rundy i będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Zdaję sobie sprawę, że oczekiwania kibiców i działaczy są większe niż na początku ubiegłego sezonu. Udało nam się osiągnąć dobry wynik i wywalczyliśmy prawo gry w eliminacjach do Ligi Europy. Będziemy chcieli wykorzystać szanse i sprawić radość naszym kibicom.

 

Jak istotne jest zwycięstwo z Piastem Gliwice w Superpucharze Polski?

 

Mecz z Piastem o Superpuchar Polski to bardzo ważne spotkanie i cenne trofeum. Chcemy wygrać i zdobyć dla Lechii kolejny puchar. Naszym atutem jest zgranie i atmosfera. Wszyscy w drużynie czujemy się bardzo dobrze i możemy na siebie liczyć.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja Superpucharu Polski od 20.00 w sobotę w Polsacie Sport.

Łukasz Borowski, kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie