Heynen nie miał wolnego! Trener Polaków obserwował rywali (WIDEO)

Siatkówka

Po awansie do półfinału turnieju Final Six Ligi Narodów polscy siatkarze mieli w piątek dzień przerwy. Vital Heynen jednak nie odpoczywał. Po raz kolejny pokazał, że dzień bez siatkówki jest dla niego dniem straconym. Selekcjoner biało-czerwonych śledził z trybun Credit Union 1 Arena mecze kończące rywalizację w grupach.

Polacy w piątek odbyli tylko zajęcia w sali treningowej, które zakończyły się o godzinie 18.00 miejscowego czasu. Tuż po nich Heynen udał się do hali. Kamery pokazały, jak obserwował konfrontację niedawnych grupowych rywali, w której Brazylia pokonała Iran 3:2. Selekcjoner biało-czerwonych został też prawdopodobnie na kolejny mecz, który wyłonił półfinałowego przeciwnika Polaków. Amerykanie pokonali Rosję 3:0 i to przegrani w tym meczu siatkarze Sbornej zmierzą się w walce o finał z drużyną prowadzoną przez Heynena.
 
Przed rozpoczęciem turnieju finałowego Heynen zapowiadał, że wróci z Chicago po dwóch meczach, by uczestniczyć w zgrupowaniu w Zakopanem. Po znakomitych występach biało-czerwonych przeciwko Brazylii (3:2) i Iranowi (3:1), które przyniosły awans do półfinału, postanowił jednak zostać. Jak widać, selekcjoner nie traci czasu i korzysta z każdej okazji, by analizować grę rywali.
 
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie