Superpuchar Polski: Katastrofalny błąd Valencii zakończył się golem (WIDEO)

Joel Valencia nie będzie dobrze wspominał meczu o Superpuchar Polski. Ekwadorczyk pojawił się na boisku na początku drugiej połowy, jednak chwilę później popełnił kosztowny błąd. Jego niecelne podanie wykorzystał Lukas Haraslin, który strzelił gola na 3:0 dla Lechii Gdańsk.

W meczu o Superpuchar Polski Lechia Gdańsk prowadziła do przerwy 2:0. Widząc bezradność swoich zawodników Waldemar Fornalik postanowił wzmocnić ofensywę zespołu. Valencia, który miał odmienić przebieg gry, dopuścił się błędu, który kosztował mistrzów Polski stratę trzeciego gola.

Skrzydłowy gospodarzy przy wyprowadzaniu akcji zagrał do tyłu. Zrobił to jednak tak niecelnie, że piłkę przejął Haraslin, po czym pokonał Szmatułę. Był to drugi gol Słowaka w tym spotkaniu.