Sprawdził się czarny scenariusz! Napastnik Legii zerwał więzadła krzyżowe

Piłka nożna
Sprawdził się czarny scenariusz! Napastnik Legii zerwał więzadła krzyżowe
fot. Cyfrasport

Niestety dla fanów, sztabu szkoleniowego oraz samego napastnika Legii Warszawa - Vamara Sanogo sprawdził się najgorszy z możliwych scenariuszy. Francuz w końcówce pierwszej połowy w meczu eliminacji Ligi Europy z Europa FC (0:0) z powodu urazu opuścił boisko. Teraz serwis legia.net poinformował, że Sanogo, który już jest po szczegółowych badaniach medycznych, zerwał więzadła krzyżowe.

24-latek w letniej przerwie powrócił do Warszawy z wypożyczenia do Zagłębia Sosnowiec. Szkoleniowiec wicemistrzów Polski – Aleksandar Vuković bardzo liczył na rosłego napastnika w nowym sezonie. Serbski trener w pierwszym meczu wystawił Sanogo w wyjściowym składzie, ale starcie z Europa FC zakończyło się dla niego bardzo pechowo.

 

– Badania potwierdzą, jakiej kontuzji doznał, ale niestety wygląda to na coś poważnego. Ból i jego zachowanie o tym świadczą – przyznał szkoleniowiec Legii po spotkaniu z Europa FC (0:0). Niestety jego obawy się sprawdziły.

 

Zawodnika urodzonego w Saint-Denis czeka bardzo długa przerwa od piłki nożnej. Według wstępnych szacunków, Sanogo będzie mógł wznowić treningi dopiero w lutym przyszłego roku.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze