Trener Hull City liczy na Grosickiego. "Przekonamy się jak będzie wyglądał"

Piłka nożna
Trener Hull City liczy na Grosickiego. "Przekonamy się jak będzie wyglądał"
fot. PAP/PA

Dla większości piłkarzy sezon urlopowy już się skończył. Jednak Kamil Grosicki mógł liczyć na nieco dłuższy urlop niż inni zawodnicy Hull City. Jednak trener "Tygrysów" - Grant McCann zdradził, że nasz skrzydłowy w poniedziałek zjawi się na zgrupowanie i wznowi treningi. Ponadto szkoleniowiec angielskiego klubu w rozmowie z „Hull Daily Mail” powiedział, że liczy na to, że reprezentanta Polski będzie w przyszłym sezonie grał w jego drużynie.

Koledzy klubowi Grosickiego od tygodnia przygotowują się do nowego sezonu na zgrupowaniu w Marbelli. W Hiszpanii nie trenuje jeszcze 68-krotny reprezentant Polski, który wraz z Markusem Henriksenem otrzymał o tydzień dłuższy urlop.

 

Od dawna mówi się, że Hull City za wszelką cenę chce sprzedać Grosickiego. Polak tygodniowo inkasuje z kasy klubowej „Tygrysów” 25 tysięcy funtów i jest obciążeniem dla klubowego budżetu. W tej sytuacji, za reprezentanta Polski jego obecny pracodawca nie będzie żądał wygórowanej kwoty.

 

Mimo, że przyszłość wychowanka Pogoni Szczecin nadal jest niepewna w zespole z KC Stadium, to lada moment rozpocznie on treningi z Hull City. - Kamil dołączy do nas w poniedziałek i przekonamy się jak będzie wyglądał po dłuższym urlopie – stwierdził Grant McCannna łamach "Hull Daily Mail", który również zapewnił, że liczy na Grosickiego w przyszłym sezonie.

 

„Grosik” trafił do Hull City w 2017 roku za 9 milionów euro ze Stade Rennais. Klub wówczas występował w Premier League, ale nie zdołał się w niej utrzymać. Łącznie wystąpił w tej drużynie 93 razy zdobywając 18 bramek i dokładając 23 asysty. Tego lata największe zainteresowanie 31-latkiem przejawia Nottingham Forest, ale w ostatnim czasie temat jego przenosin do tego klubu z Championship ucichł. Jednak jak wiadomo transfery lubią ciszę.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze