UFC: Oleksiejczuk skomentował zestawienie z St. Preux

Sporty walki
UFC: Oleksiejczuk skomentował zestawienie z St. Preux
fot. Polsat Sport

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Michał Oleksiejczuk wystąpi na gali UFC w Kopenhadze. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Haitańczyk Ovince St. Preux. Polak w krótkim wpisie podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami.

"Lord" idze na razie jak burza przez największą organizację MMA na świecie. Po werdykcie "no contest" w walce z Khalilem Rountre'em wygrał dwa pojedynki - z Gianem Villante oraz Gadzhimuradem Antigulovem. Na te zwycięstwa porzebował zaledwie dwóch minut i osiemnastu sekund. Oleksiejczuk imponuje przygotowaniem oraz niezwykle precyzyjnymi uderzeniami, na które rywale na razie nie znaleźli sposobu.

 

Przed Polakiem trzecie starcie w tym roku. 28 września wystąpi na gali w Kopenhadze, a po drugiej stronie oktagonu stanie Ovince St. Preux. Haitańczyk ma najlepsze lata za sobą, a ostatnio częściej przegrywa, niż wygrywa. Cztery ostatnie walki to trzy porażki - z Ilirem Latifim, Dominickiem Reyesem oraz Nikitą Krylovem. "OSP" słynie z nieprzewidywalnych kombinacji oraz dziwnego stylu, ale jego odporność nie jest już na takim poziomie jak kiedyś.

 

Oleksiejczuk regularnie podnosi sobie poprzeczkę, a przed nim prawdopodobnie najważniejsza walka w karierze.

 

- Będę gotowy na najlepszą wersję St. Preux. Nie zawiodę was, to będzie twarda walka - napisał na Facebooku.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze