Polskie siatkarki wracają do gry! Terminarz i plan transmisji turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim

Siatkówka
Polskie siatkarki wracają do gry! Terminarz i plan transmisji turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim
fot. Cyfrasport

Polskie siatkarki przygotowują się do startu w najważniejszych imprezach tego sezonu – kwalifikacjach olimpijskich i mistrzostwach Europy. Jednym z etapów tych przygotowań będzie turniej towarzyski w Ostrowcu Świętokrzyskim, który zostanie rozegrany w dniach 19–21 lipca. Sprawdź terminarz i plan transmisji.

Podopieczne Jacka Nawrockiego pierwszą część sezonu mają już za sobą. Minione tygodnie były niezwykle pracowitym okresem, który przyniósł sporo sukcesów. Polki wygrały prestiżowy turniej towarzyski Montreux Volley Masters, a w Lidze Narodów sprawiły miłą niespodziankę, awansując do Final Six.
 
Teraz czas na przygotowania do najważniejszych imprez sezonu, którymi będą:
 
turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich Tokio 2020 (Wrocław, 2–4 sierpnia), w którym biało-czerwone rywalizować będą z Serbią, Portoryko i Tajlandią; 
– mistrzostwa Europy (23 sierpnia – 8 września); Polki w fazie grupowej zagrają w Łodzi, a rywalkami będą reprezentantki Włoch, Belgii, Ukrainy, Portugalii oraz Słowenii. 
 
Polki rozpoczęły przygotowania od zgrupowania w Spale. Kolejnym etapem będzie turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Siatkarki trenera Nawrockiego rozegrają tam dwa mecze, przeciwko reprezentacji Czech (w piątek 19 lipca) oraz Białorusi (w niedzielę 21 lipca).
 
Po tej imprezie Polki mają zaplanowany start w turnieju o Puchar Gubernatora okręgu kaliningradzkiego, z udziałem reprezentacji Belgii, Niemiec i Rosji (24–26 lipca). 
 
Terminarz i plan transmisji towarzyskiego turnieju siatkarek (Ostrowiec Świętokrzyski, 19–21 lipca):
 
2019-07-19: Polska – Czechy (piątek, godzina 20.00; transmisja – Polsat Sport) 
2019-07-20: Czechy – Białoruś (sobota, godzina 17.00)
2019-07-21: Polska – Białoruś (niedziela, godzina 17.00; transmisja – Polsat Sport).  
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie