Spiridonow odpowiedział na oświadczenie PZPS!

Siatkówka
Spiridonow odpowiedział na oświadczenie PZPS!
fot. Cyfrasport

Aleksiej Spiridonow w obraźliwy sposób skomentował post na Twitterze Karola Kłosa. Skandaliczne zachowanie Rosjanina skłoniło prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej do złożenia zawiadomienia do FIVB. Kontrowersyjny zawodnik nie rozumie, na jakiej podstawie ma zostać ukarany. - Nie obrażałem całego narodu polskiego, dlatego nie rozumiem, dlaczego robi się z tego skandal i chce mnie ukarać - powiedział "Spirik" cytowany przez portal nevasport.ru.

To nie pierwszy raz, kiedy Spiridonow atakuje Polaków. W przeszłości atakował już niejednego zawodnika, prezentował też obraźliwe gesty w kierunku kibiców. Tym razem postanowił przypomnieć o sobie komentując post na Twitterze Karola Kłosa, w którym środkowy reprezentacji Polski zamieścił artykuł na swój temat. "Polska ku***" - napisał.

 

 

Zachowanie Rosjanina nie spodobało się władzom Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Prezes Jacek Kasprzyk zdecydował się więc złożyć zawiadomienie w tej sprawie do FIVB. "W związku z obraźliwym wpisem zawodnika Aleksieja Spiridonowa zamieszczonym na jego profilu twitterowym; Jacek Kasprzyk – prezes PZPS zdecydował o skierowaniu wniosków o podjęcie działań dyscyplinarnych do odpowiednich struktur FIVB i Rosyjskiej Federacji Piłki Siatkowej" - napisano na Twitterze Polskiej Siatkówki.

 

Sam zainteresowany nie rozumie reakcji PZPS. - Michał Kubiak obraził cały naród irański, a ja napisałem wiadomość na Twitterze tylko do jednego, konkretnego zawodnika. Nie obrażałem całego narodu polskiego, dlatego nie rozumiem, dlaczego robi się z tego skandal i chce mnie ukarać - powiedział Spiridonow w rozmowie z rosyjskim portalem Nevasport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze