MŚ siatkarzy U-21: Polska - Kanada. Relacja i wynik na żywo

Reprezentacja Polski juniorów przegrała dwa pierwsze spotkania na mistrzostwach świata z Brazylią i Włochami. To oznacza, że podopieczni Michała Bąkiewicza nie obronią tytułu wywalczonego przed dwoma laty. Do rozegrania pozostało jednak jeszcze jedno grupowe starcie z Kanadą. Relacja na żywo i wynik tego meczu na Polsatsport.pl.

Po pierwszej porażce 1:3 z reprezentacją Brazylii Polacy stanęli pod ścianą. Aby pozostać w walce o triumf na światowym czempionacie musieli pokonać Włochów. Ta sztuka się jednak nie udała. Biało-Czerwoni ulegli nie wygrywając nawet seta i pożegnali się z marzeniami o obronie tytułu wywalczonego dwa lata wcześniej przez podopiecznych Sebastiana Pawlika i Macieja Zendeła. Siatkarzom Michała Bąkiewicza pozostała więc walka o miejsca 9–16.

Ostatnim grupowym starciem Biało-Czerwonych będzie mecz z Kanadą. Ekipa z Ameryki Północnej również nie wygrała ani jednego meczu na turnieju w Bahrajnie. Dodatkowo nie wygrała ani jednego seta, więc zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli grupy D.