Jeden rywal odpadł Błachowiczowi! Ogłoszono walkę wieczoru UFC w Bostonie

Sporty walki
Jeden rywal odpadł Błachowiczowi! Ogłoszono walkę wieczoru UFC w Bostonie
fot. Polsat Sport

Największa organizacja MMA na świecie potwierdziła medialne doniesienia odnośnie bardzo ważnej walki w kategorii półciężkiej. Na gali UFC w Bostonie, która odbędzie się 18 października, zmierzą się Dominick Reyes (11-0, 6 KO, 2 SUB) oraz Chris Weidman (14-4, 6 KO, 4 SUB).

To na pewno zła wiadomość dla Jana Błachowicza, który po spektakularnym nokaucie na Luke'u Rockholdu, mógł mieć nadzieję na kolejny istotny pojedynek. Kiedy jednak Polak wypoczywał, to jego przeciwnicy nie próżnowali. Dominick Reyes czy Corey Anderson robili wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Trzeba przyznać, że zadanie zrealizowali doskonale. Ten drugi prawdopodobnie zapracował na walkę o pas mistrzowski z Jonem Jonesem, mimo że znajduje się na dopiero ósmym miejscu w dywizji półciężkiej! Dla porównania "Cieszyński Książę" jest piąty.


Z kolei Reyes już ma pewnego przeciwnika. Na gali w Bostonie zmierzy się z byłym mistrzem wagi średniej Chrisem Weidmanem. "The All-American" notował ostatnie kiepskie wyniki, choć jego forma nie była najgorsza. Trzeba też przyznać, że walczył ze światową czołowką. Fakty są jednak takie, że przegrał z Lukiem Rockholdem, Yoelem Romero, Gegardem Mousasim oraz ostatnio Ronaldo "Jacare" Souzą. Wygrał tylko z Kelvinem Gastelumem. O przenosinach do wagi półciężkiej mówił jakiś czas temu.

 

 

Gala odbędzie się 18 października. Starcie Reyes - Weidman będzie walką wieczoru.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze