Lisek, Bukowiecki i Haratyk w Multimedialnym Parku Fontann. Transmisja mityngu w Polsacie Sport Extra

Inne
Lisek, Bukowiecki i Haratyk w Multimedialnym Parku Fontann. Transmisja mityngu w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Przed nami druga edycja lekkoatletycznego mityngu w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie. W niedzielę zobaczymy takie gwiazdy jak Piotr Lisek, Michał Haratyk czy też Konrad Bukowiecki. Transmisja z zawodów w Polsacie Sport Extra.

Po raz drugi plenerowy mityng zagości do Multimedialnego Parku Fontann u stóp Starego Miasta. Zgromadzeni kibice zobaczą dwie konkurencje. W pchnięciu kulą wystąpi dwóch najlepszych obecnie polskich zawodników Haratyka i Bukowieckiego.

Tyczka i kula to konkurencje, które łatwo zorganizować w miejskim otoczeniu. Dzięki temu możemy pokazać to, co mamy najlepsze, czyli światową lekkoatletykę – stwierdził wiceprezes ds. organizacyjnych i międzynarodowych Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki Tomasz Majewski.

Właśnie tyczka będzie drugą z konkurencji. W niej wystąpi m.in. nowy rekordzista Polski. Co ciekawe na przestrzeni kilku dni Lisek dwukrotnie bił rekord. Najpierw w Lozannie skoczył 6.01 m, a następnie w Monako przebił ten wynik o centymetr.

Transmisja lekkoatletycznego mityngu w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie od godziny 16.30 w Polsacie Sport Extra.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze