Memoriał Wagnera: Serbia - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Memoriał Wagnera: Serbia - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Brazylia jest na najlepszej drodze do zwycięstwa w XVII Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wszystko zależy od wyniku sobotniego spotkania z Serbią. Transmisja meczu Serbia - Brazylia w Polsacie Sport.

Jeśli Brazylijczycy wygrają z Serbami, to zapewnią sobie zwycięstwo w tegorocznej edycji Memoriału Wagnera. Do tej pory podopieczni Renana Dal Zotto pokonali Finlandię 3:0 i Polskę 3:1. Ich rywale przegrali na początek z Biało-Czerwonymi 1:3, później poradzili sobie z Finlandią, chociaż nie obyło się bez problemów. Ostatecznie, wygrali 3:1.

 

W tym roku obie drużyny zmierzyły się tylko raz – w Portugalii. Miało to miejsce 14 czerwca w Lidze Narodów. Lepsi okazali się gracze prowadzeni przez Nikolę Grbicia, wygrywając 3:2. Była to pierwsza porażka Brazylijczyków w tej edycji tych rozgrywek.

 

Memoriał Wagnera rozgrywany jest od 2003 roku. Jego celem jest uhonorowanie pamięci najwybitniejszego polskiego trenera siatkówki - Huberta Jerzego Wagnera, który doprowadził reprezentację Polski do mistrzostwa świata w 1974 roku i złotego medalu na igrzyskach olimpijskich w 1976 roku. Polacy ośmiokrotnie triumfowali w tym turnieju. W zeszłym roku zwyciężyli wyprzedzając Rosję, Francję i Kanadę.

 

Transmisja meczu Serbia - Brazylia w Polsacie Sport. Początek o godzinie 12:00. Przedmeczowe studio od godziny 11:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze