Cztery gole w cztery minuty Tolisso i hat-trick Lewandowskiego. 23 bramki Bayernu Monachium

Bayern Monachium rozbił amatorską drużynę FC Rottach-Egern 23:0. Hat-trickiem popisał się Robert Lewandowski. Tuż przed przerwą cztery gole w cztery minuty strzelił Corentin Tolisso.

Przed rokiem Bayern wygrał z Rottach-Egern 20:2. Lewandowski wtedy również strzelił trzy gole.

Bawarczycy strzelanie rozpoczęli w 7. minucie, a pierwszy na listę strzelców wpisał się Renato Sanches. Później bramki padały średnio co kilka chwil. Lewandowski popisał się trzema trafieniami. Przed przerwą Tolisso w cztery minuty strzelił cztery gole, a przez pierwsze 45 minut padło 11 bramek.

Po przerwie trafień było jeszcze więcej, bo aż 12. Niko Kovac starał się przetestować jak największą liczbę piłkarzy.

Bayern 12 sierpnia zagra w Pucharze Niemiec z Energie Cottbus. Bundesligę zainauguruje cztery dni później spotkaniem z Herthą Berlin.

Rottach-Egern - Bayern Monachium 0:23 (0:11)

Bramki: Sanches 7, 20, Dajaku 8, Lewandowski 9, 16, 30, Gnabry 34, Tolisso 38, 40, 41, 42, Mueller 49, 61, 88, Singh 55, 59, Goretzka 63, 67, 78, Bramka samobójcza 73, Wriedt 76, 83, Nollenberger 80