Kwalifikacje olimpijskie: Francja - Słowenia. Relacja i wynik na żywo

Inne

Francja - Słowenia to drugi mecz turnieju kwalifikacyjnego w Gdańsku. Zdecydowanym faworytem są "Trójkolorowi", którzy są typowani do stoczenia decydującego spotkania z reprezentacją Polski. Relacja i wynik na żywo z meczu Francja - Słowenia na Polsatsport.pl!

Kluczowa dla układu tabeli gdańskiego turnieju powinna być sobota. To właśnie wtedy Francja zmierzy się z Polską, a zwycięzca bardzo przybliży się do pierwszego miejsca, czyli upragnionego wywalczenia awansu na igrzyska olimpijskie w Tokio. Selekcjonerzy obu ekip podkreślają jednak, że ten mecz będzie równie ważny jak dwa pozostałe.

 

Francuzi zaczną od teoretycznie trudniejszego meczu, jakim będzie starcie ze Słowenią, z którą przegrali w 2015 roku. Była to jednak gra towarzyska. Kiedy przyszło grać o stawkę, a konkretnie o mistrzostwo Europy w 2015 roku, to "Trójkolorowi" wygrali w trzech setach. Na tej samej imprezie Słoweńcy wygrali po tie-breaku z reprezentacją Polski...

 

Naszym najgroźniejszym rywalom bardzo nie podoba się terminarz. Ich zdaniem znacznie krótszy czas na odpoczynek przed kluczowym meczem z Polską jest niesprawiedliwy. - Terminarz jest ułożony w sposób niesportowy - powiedział selekcjoner Laurent Tillie.

 

Przypomnijmy, że Francja rozpocznie spotkanie ze Słowenią o 20.30, a już w sobotę o 15.00 zagrają z Polską.

 

Relacja i wynik meczu Polska - Słowenia na Polsatsport.pl!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie