Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020: Serbia - Kamerun. Relacja i wynik na żywo

W meczu kwalifikacji olimpijskich Tokio 2020, w którym zmierzą się Serbia i Kamerun, faworyt może być tylko jeden. Czy drużyna z Afryki jest w stanie sprawić sensację? Relacja na żywo z meczu Serbia - Kamerun na Polsatsport.pl.

Podopieczni Nikoli Grbicia w pierwszym meczu turnieju w Bari wygrali z Australią 3:1. Było to jednak dla nich trudne i wymagające spotkanie. Wystarczy wspomnieć, że czwarty set zakończył się wynikiem 32:30.

Dla Kamerunu każdy urwany set na tym turnieju byłby dużym sukcesem. Na początek zmierzyli się z gospodarzami, z którymi przegrali 0:3.

Ostatni mecz między tymi drużynami miał miejsce na mistrzostwach świata 2018. Niespodzianki nie było. Faworyzowani Serbowie wygrali pewnie 3:0.

Relacja na żywo z meczu Serbia - Kamerun na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:30.