Alisson opuścił boisko w pierwszej połowie starcia z Norwich City przy stanie 4:0. Brazylijczyk nabawił się urazu bez kontaktu z rywalem, wybijając piłkę z własnego pola bramkowego. Po chwili opuścił murawę wraz z personelem medycznym. Już wtedy można było zakładać, że czeka go przerwa od futbolu.

Teraz wiemy już, że Alissona nie tylko nie zobaczymy w środowym meczu o Superpuchar Europy przeciwko Chelsea, ale również w kilku spotkaniach Premier League.

- Zmaga się z urazem łydki, więc przez jakiś czas nie zagra. Nie chcę przewidywać, ale na pewno nie wydarzy się to w środę. Na pewno chwilę to potrwa i zabierze kilka tygodni - powiedział.

Alissona zastąpi były rywal Łukasza Fabiańskiego - Adrian. Ponadto, klub jest blisko ściągnięcia 35-letniego Andy'ego Lonergana, który miałby pełnić rolę drugiego bramkarza w trakcie kontuzji Brazylijczyka.

Początek studia przed meczem o Superpuchar Europy w środę o 19:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1.

W okresie wakacyjnym na kanałach Polsat Sport Premium nie brakuje emocji i wielkich wydarzeń sportowych. W sierpniu widzowie obejrzą starcie klubowych gigantów poprzedniego sezonu, czyli mecz o Superpuchar Europy Liverpool FC – Chelsea. W obu kanałach Polsat Sport Premium są również emitowane wszystkie najlepsze mecze Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019, a także historyczne finały tych rozgrywek.