Brzmi to trochę dziwnie, lecz kiedy zagłębimy się nieco w temat, to sytuacja robi się bardzo klarowna. Otóż Uzbek od jakiegoś czasu znajduje się w stajni promocyjnej Mayweathera - TMT (The Money Team). Jest to pierwszy zawodnik MMA, którego promuje niepokonany pięściarz.

 

Z punktu biznesowego nie jest więc dziwne, że Mayweather chce promować swojego zawodnika i sprawić, by świat o nim usłyszał. Trzeba przyznać, że nawet mu się to udaje, gdyż Muradova śledzi na Instagramie blisko pół miliona obserwujących.

 

Choć Uzbek sporo czasu spędza na Florydzie, to bardzo często trenuje również w poznańskim Ankosie MMA. W swojej karierze przegrał sześć pojedynków - w tym dwa z Maciejem Różańskim, a po jednym z Marcinem Krysztofiakiem oraz Kamilem Cibińskim

Mayweather po raz kolejny wypowiada się w temacie mieszanych sztuk walki. Wszyscy pamiętamy jego medialne boje z Conorem McGregorem, które zakończyły się walką w formule bokserskiej. Później Amerykanin próbował skorzystać na rosnącej popularności Khabiba Nurmagomedova, lecz mimo chęci z obu stron nie udało się zorganizować takiego pojedynku.