MotoGP: GP Wielkiej Brytanii 2019. Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
MotoGP: GP Wielkiej Brytanii 2019. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Nie kto inny, a Marc Marquez wystartuje z pole position do GP Wielkiej Brytanii 2019 w klasie MotoGP. Jednym z głównych rywali Hiszpana do zwycięstwa na torze Silverstone powinien być Valentino Rossi, który w kwalifikacjach był drugi. Transmisja rywalizacji w GP Wielkiej Brytanii od 10:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News. Początek wyścigu w klasie MotoGP o 14:00.

Po kosmicznych emocjach, które zgotowali zawodnicy MotoGP na torze Spielberg i fantastycznym pojedynku Marqueza z Dovizioso, przyszła pora na powrót na brytyjską ziemię. Oczekiwanie jest tym większe, że w ubiegłym roku zawody się nie odbyły. Mimo nowej nawierzchni, tor Silverstone nie nadawał się do jazdy podczas deszczu. Wypadek kilku zawodników, który prawie zakończył karierę Tito Rabata, przelał czarę goryczy i zawodnicy podjęli decyzję o odwołaniu niedzielnej rywalizacji. Rok 2019 ma być przełomowy dla brytyjskiego GP. Nowa nawierzchnia, którą mieli okazję testować już kierowcy F1, jest dużo lepsza.

 

Plan niedzielnych transmisji:

 

10:00 rozgrzewka w klasie Moto3
10:30 rozgrzewka w klasie MotoGP
11:00 rozgrzewka w klasie Moto2

 

12:20 wyścig w klasie Moto3
14:00 wyścig w klasie MotoGP
15:30 wyścig w klasie Moto2

 

Transmisja rywalizacji w GP Wielkiej Brytanii od 10:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News. Początek wyścigu w klasie MotoGP o 14:00.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze