Bayern Monachium mimo pozyskania Ivana Perisicia czy Philippe Coutinho cały czas szuka wzmocnień. "Bawarczycy ciągle szukają zastępcy dla Roberta Lewandowskiego" - podaje calciomercato.it.

 

Dziennikarze z półwyspu Apenińskiego informują, że Chorwat jest również obiektem zainteresowań dwóch klubów z Mediolanu. "Chorwacki napastnik Ante Rebić z Eintrachtu Frankfurt jest na celowniku Interu Mediolan i AC Milan, ale teraz jest przede wszystkim celem Bayernu" - informuje włoski portal.

 

Przeprowadzka zawodnika Eintrachtu wydaje się bardzo prawdopodobna, choćby przez związek piłkarza z trenerem mistrza Niemiec. "Transfer reprezentanta Chorwacji do Monachium jest realny. Kovac i Rebić znają się świetnie z okresu współpracy we Frankfurcie i chorwackiej kadrze" - ocenia sport1.de. 

 

Rebić w klubie z Frankfurtu zagrał do tej pory 99 spotkań. Strzelił 25 goli, z czego 17 w Bundeslidze. W reprezentacji narodowej zagrał 28. meczów i strzelił trzy gole. Portal transfermarkt.de wycenia Chorwata na 40 milionów euro.